آموزش تصویری آماده سازی و کار با پرینترهای سه بعدی

مطلب این پست مربوط به پرینترهای سه بعدی (3D printer) است…

یک دستگاهی خارق العاده که به اشکال هندسی سه بعدی طراحی شده ما در نرم افزارهای CAD/CAM تجلی ظهور در دنیای واقعی را می دهد!

در این ویدیو آموزشی که برای دوستان عزیز فراهم گردیده است، به صورت مقدماتی به توضیح آنکه پرینتر سه بعدی چیست، انواع و تاریخچه آن می پردازد و در ادامه به نحوه ی آماده سازی یک پرینتر سه بعدی، طراحی فایل های های آن، رفع عیب های موجود در اسکن های لیزی ار اجسام و …. پرداخته شده است.

این مجوعه ویدیو آموزشی (نزدیک 80 دقیقه فیلم آموزشی تخصصی کار با پرینتر های سه بعدی) بسیار مناسب افرادیست که قصد خرید یا  ساخت پرنتر سه بعدی را دارند. و برای شروع یک گام اساسی به حساب می آید که با کلیات این دستگاه بروز و نوآورانه آشنا شوند.

 

شما می توانید در ادامه ی مطلب، لینک دانلود رایگان آموزش ها و همچنین در قسمت “نمایش فیلم” (tab بالا) قسمت هایی از این ویدیو آموزشی را مشاهده نمایید.


نمایش قسمت هایی از فیلم آموزشی Up and Running With 3D printing

فایل زیرنویس قسمت اول up and runnig with 3D printing


نکته ای که نظر دوستان را به آن جلب می کنیم آن است که فایل زیر نویس زبان اصلی( انگلیسی) این فیلم های آموزشی نیز در قالب فرمت PDF به تفکیک هر مبحث نیز گنجانده شده است. شما می توانید نمونه فایل آن در قسمت نمایش فیلم (tab بالایی) مشاهده نمایید.

حجم کل فایل ها 615 مگابایت (80 دقیقه فیلم آموزشی)

دانلود قسمت اول 
 دانلود قسمت دوم
دانلود قسمت سوم

پسورد: www.robotical.ir

مطالب مشابه

6 comments