برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارت

یکی از مشکلاتی که غالباً  با آن روبه رو هستیم، چگونگی برنامه نویسی برای پروژه است.

در واقع اکثر اوقات همه چیز مهیاست به جز برنامه نویس!! شاید یکی از دلایل ضعف در برنامه نویسی، مشهود نبودن روند کار باشد. لذا کمپانی  Matrix Multimedia  برای رفع این مشکل، نرم افزار برنامه نویسی برای انواع میکروکنترلرها با رابط گرافیکی طراحی کرده است، که فقط با رسم فلوچارت و الگوریتم برنامه، بدون تجربه برنامه نویسی می توان به نتیجه مطلوب رسید.

Flowcode V5 crack

در واقع اگر ما بتوانیم فلوچارت جزء به جزء پروژه خود را رسم کنیم، آن موقع دیگر زحمت کد نویسی که خود پروسه ای وقت گیر است را حذف نموده ایم.

flowcodV5 flowcode v5 full FlowcodeFlowcode-Support-Package-for-AVR

البته لازم به ذکر است استفاده از این نرم افزار به طور مطلق توصیه نمی شود.خصوصاً برای دوستانی که رشته ی تحصیلی آنها مرتبط با برنامه نویسی میکروکنترلرهاست. این برنامه بیشتر به دوستانی پیشنهاد می شود که یادگیری تخصصی برنامه نویسی برای آنها جزو باید ها به حساب نمی آید.

شما می توانید در ادامه مطلب نرم افزار FlowCode AVR V5.3.0.0 به همراه سورس پروژه های رباتیک نوشته شده با این نرم افزار را دریافت نمایید.

[toggle title=”ادامه مطلب…”]

مفتخریم جزء اولین سایت های فارسی هستیم که آخرین ورژن این نرم افزار(FlowCode AVR V5.3.0.0) را در اختیار دوستان عزیز قرار می دهیم.

 

دانلود قسمت اولدانلود قسمت دومدانلود قسمت سومدانلود قسمت چهارم

 

دانلود پروژه های رباتیک و مثال های نرم افزار فیلم آموزش برنامه نویسی با FlowCode (به زبان انگلیسی)

پسورد : www.robotical.ir

اگر وقت کافی برای دانلود این نرم افزار ندارید، به شما “مجموعه نرم افزارهای تخصصی رباتیک و مکاترونیک” را پیشنهاد می کنیم.

مجموعه نرم افزارهای رباتیکال

 

دانلود Flowcode برای میکروکنترلرهای PIC

لینک دانلود Flowcode for PIC microcontroller

[/toggle]

 

مطالب مشابه

29 comments