دانلود آخرین ورژن Cadsoft Eagle

نرم افزار Cadsoft Eagle یک نرم افزار قدرتمند و محبوب جهت طراحی انواع مدارت چاپی الکترونیکی (PCB) است.

جهت طراحی نقشه های مدارات چاپی (PCB) نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که بعضی از آنها نیز به صورت رایگان عرضه می شود. اما در این بین نرم افزارهایی نظیر Altium Designer, Orcad و Cadsoft Eagle گوی سبقت را از دیگر رقیبان ربوده اند.

درواقع نرم افزار Altium Designer بهترین و کاملترین نرم افزار جهت طراحی مدارات چاپی است. اما این مطلب از دید ما ایرانیان عزیز است که نرم افزار را به رایگان و کرک شده دانلود می کنیم 🙂 !!  اما اگر قرار بود هزینه ی لایسنس آن را بدهیم، به جز تعداد معدود شرکت های چاپ PCB کسی حاضر به پرداخت وجه آن نمی شد.

اما نرم افزار Cadsoft eagle یک نرم افزار بسیار کم حجم و در عین حال قدرتمند است که کتابخانه های فراوانی برای قطعات آن دارد. خرید لایسنس این نرم افزار برای بسیاری از کاربران مقرون به صرفه بوده و در نتیجه رواج زیادی در بین علاقه مندان به الکترونیک دارد. و حتی می توان از برخی امکانات این نرم افزار نیز به صورت نسخه رایگان استفاده کرد.

دانلود آخرین ورژن Cadsoft Eagle 1

اگر شما به سایت sparkfun.com و بسیاری از سایت های مشابه مراجعه کنید، مشاهده می کنید که از این نرم افزار جهت طراحی شماتیک مدارات و PCB آن استفاده شده است. در مجموع فراگیری و استفاده از این نرم افزار به شما کمک شایانی جهت طراحی مدارات چاپی خواهد کرد. و از همه مهم تر به نسبت نرم افزار Altium Designer به منابع بیشتری از فایل ها و مستندات دسترسی خواهید داشت.

اگر چه ما نیز در سایت آخرین ورژن این نرم افزار Cadsoft Eagle v7.2  2014  را به صورت کاملاً کرک شده (Premium Edition) در اختیار دوستان عزیز قرار خواهیم داد. باشد که تحریم ها برداشته شود….

 

[toggle title=”ادامه مطلب…”]

از این پس جهت دانلود آخرین ورژن این نرم افزار به همین صفحه مراجعه فرمایید

لینک دانلود رایگان

پسورد: www.robotical.ir

[/toggle]

مطالب مشابه

یک دیدگاه