دانلود نرم افزار Labview 2014

labview یک نرم افزار بسیار قوی جهت برنامه نویسی و ارتباط با دستگاه های جنبی و نرم افزارهای مختلف است. از ویژگی های بارز این نرم افزار ایجاد و ساخت interface های گرافیکی (رابط کاربری) و برنامه نویسی آن حتی بدون کد نویسی و فقط استفاده از ابزارهای آن می توان اشاره کرد. در واقع قدرت و گستردگی نرم افزار لب ویو (Labview) کمتر از نرم افزار MATLAB نیست. فقط متأسفانه در بین دانش پژوهان کشور عزیزمان ایران کمی مجهور مانده است. و خوشبختانه کتاب های خوب و مصوری جهت آموزش این نرم افزار چاپ و نشر شده است.

در واقع ما می توانیم با استفاده از Labviw علاوه بر انجام بسیاری از پروژه های خود که نیاز به ارتباط با ابزارهای جانبی نظیر میکروکنترلر، مینی کامپیوتر، کامپیوتر و… را از طریق پروتکل های ارتباطی استاندارد نظیر USB , RS232  و … دارد. پروژه های صنعتی بسیار خوبی نیز در این زمینه با استفاده از کارت های  ( DAQ ( Data acquisition و ارتباط آن با Labview انجام دهیم.

حال با مقدمات ذکر شده شما می توانید با مراجعه به لینک ( آموزش تصویری labview ) با نحوه ی کارکرد این نرم افزار آشنایی پیدا کرده و در ادامه لینک دانلود رایگان آخرین ورژن Labview 2014 را دریافت نمایید.

 

  1. ادامه مطلب...

    حجم مجموع دانلود ها (تقریباً 1.4 گیگابایت)

    پسورد: www.robotical.ir

مطالب مشابه

5 comments