دانلود کامپایلر CCS v5.048 2015

میکرو کنترلر های قدرتمند PIC محصول شرکت میکرو چیپ می باشند ، در این میکرو کنترلر های قابلیت های همچون ADC  ، تایمر /کانتر ، پروتکل های ارتباطی نظیر I2C  ، SPI ، RS232  ، CAN BUS   و…. ، مقایسه کننده انالوگ ، PWM و…. تعبیه شده است  ، یکی دیگر از ویژگی های مهم این خانواده ، مصونیت بالا در برابر نویز میباشد ، به گونه ای که شما میتوانید از آن در تمامی مکان های صنعتی  و…. استفاده نمایید .
برای برنامه نویسی و راه اندازی این میکرو کنترلر ها کامپایلرها و مفسرهای زیادی ارائه شده است، که یکی از آنها کامپایلر و دیباگر PIC C Compiler (CCS) میباشد.

PIC C COMPILER یا به اختصار CCS یکی از کامپایلرهای معروف برای میکروکنترلرهای PIC شرکت میکروچیپ است که کاربران میتوانند در آن به زبان های  C و اسمبلی برای تمامی میکروکنترلرهای خانواده ی  PIC برنامه بنویسند . از ویژگی های این کامپایر میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 1. دارای HELP بسیار قوی و منابع آموزشی  متعدد
 2. قابلیت برنامه نویسی به زبان های C و اسمبلی
 3. دارای ادیتور پیشرفته با قابلیت شناسایی دستورات
 4. دارای خروجی های .COF و .SYM و…. برای سایر نرم افزار های شبیه سازی  و دیباگر
 5. محیط بسیار ساده و جذاب
 6. دسترسی به کتابخانه ها و توانایی ویرایش آنها
 7. قابلیت ایجاد فلوچارت برای نمایش  مراحل  اجرای  برنامه ی  نوشته شده .
 8. دارای  برنامه ی  ویزارد برای  انجام تنظیمات اولیه برنامه
 9. پشتیبانی از دیباگر های ICD ،PICKit3 و … شرکت میکروچیپ
 10. …..

 

PIC C Compiler V5.048 2015

PIC C Compiler V5.048 2015

 

این کامپایلر امکان ارتباط  مستقیم با پروگرامر  PIC Kit3  و نرم افزار  MPLAB و MPLAB-X را دارا بوده و کاربر  میتواند برنامه ی  خود را مستقیما به میکروکنترلر  منتقل  کرده و آن را اشکال یابی  نماید.

هم اکنون آخرین ورژن نرم افزار CCS که ورژن 5.048 می باشد، به صورت کاملا کرک شده و برای اولین بار در اختیار کاربران عزیز رباتیکال قرار داده شده است.

 

 1. ادامه مطلب...

  دانلود رایگان PIC C Compiler CCS v5.048 2015

  لینک دانلود رایگان CCS v5.048

  پسورد: www.robotical.ir

مطالب مشابه

3 comments