دانلود Simatic WinCC v7.3 2014

این مطلب مخصوص علاقه مندان به پروژه های صنعتی است. کسانی که با PLC های صنعتی کار کرده باشند همواره در انجام پروژه های خود نیازمند به یک رابط گرافیکی هستند که بتوانند PLC و فرآیند برنامه را مانیتور و کنترل کنند. اصلاحاً HMI (Human Machine interface) یعنی رابط کاربری انسان و ماشین.

HMI به ابزار و وسایلی اطلاق می شود که وظیفه مانیتور و کنترل PLC ها را برعهده دارند. که غالباً به صورت مانیتور های LCD لمسی و یا از طریق کامپیوتر است.

دانلود Simatic WinCC v7.3 2

حال PLC های شرکت زیمنس (SIEMENS)  نرم افزاری دارند که با استفاده از آن می توان یک رابط گرافیکی بر روی کامپیوتر طراحی کرد، و با استفاده از پروتکل های استاندارد به PLC متصل شد و مانیتورینگ و کنترل آن را از صفحه کامپیوتر انجام داد.

ورژن های قدیمی این نرم افزار فقط بر روی ویندوز xp نصب می شود اما در این ورژن که برای شما درنظر گرفته شده است با ویندوز های 7 ، 8 ، 8.1 ویندوز های 32 و 64 بیتی تطبیق دارد. و آخرین ورژن 2014 این نرم افزار می باشد. در لینک زیر می توانید آخرین تغییرات نرم افزار را مشاهده نمایید.

اطلاعات بیشتر در ارتباط با آخرین نسخه

 

همچنین شما می توانید در ادامه مطلب به لینک دانلود رایگان فایل دسترسی داشته باشید.

  1. ادامه مطلب...

    دانلود فایل Wincc HMI v7.3 2014 با حجم ( 8 گیگابایت )

    دانلود فایل

     

     

    در صورتی که موفق به نصب صحیح و کرک نرم افزار نشدید، لطفا در قسمت تماس با ما درخواست خود را بفرمایید و یا با ایمیل info[at]robotical.ir مکاتبه فرمایید.

مطالب مشابه

11 comments